Sony WH-CH510L.CE7 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Mavi
Sony WH-CH510L.CE7 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Mavi
Sony WH-CH510L.CE7 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Mavi
Sony WH-CH510L.CE7 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Mavi

Sony WH-CH510L.CE7 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Mavi (PZRYN00000323)

Marka : Sony
Fiyat : ₺559,00(KDV Dahil)

(Sony Eurasia Garantili)

 Sony WH-CH510 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

Muhteşem Tasarım

Şık ve spor bir görünüme sahip olan bu kulak üstü kulaklık görünümü ile sizi ve çevrenizi etkileyecektir. Birbirinden güzel ve farklı renk seçenekleri mevcuttur. Tarzınıza uygun olanı seçerek hem müziğin hem tarzınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Hem tarzınızı hem de müzik keyfinizi güzelleştirmiş olucaksınız.

 

Kablosuz Kullanım

Bluetooth ile bağlanılarak kullanılan bu kulaklık ile özgürlüğün tadını çıkarın. Kolay şekilde telefonunuza ya da herhangi bir cihazınıza bağlayarak müzik dinleyebilirsiniz. Bağlantı kesintisi yaşamadan yüksek kalitede dinleme sağlayacaktır.

 

Kolay Kullanım Sağlayan Tuşlar

Kulaklık üzerinde bulunan tuşlar yardımı ile bu kulaklığı kullanmanız çok daha kolay bir hale alacaktır. Kulaklık kulağınızdayken istediğiniz her şeyi kulaklık üzerinde ayarlayabileceksiniz.

 


Hızlı Şarj Güçlü Batarya

Kulaklığınızı bir kez şarj ettikten sonra uzun bir süre boyunca şarjınızı düşünmeden kulaklığınızı kullanabileceksiniz. Ayrıca şarj etmeniz çok kısa sürecektir. Kısa bir sürede şarj edip uzun bir süre kulaklığınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Kulak Üstü Kullanım

Kulağınızın üzerine takılan bu kulaklık bu özelliği sayesinde size konforlu kullanım sağlar. Kulaklığın kulağınızdan düşmesinden korkmadan güvenli bir şekilde kullanabileceksiniz.

 

Gürültü Engeller

Kulaklıkta bulunan yastıklar dışarıda oluşan gürültüleri duymanızı engelleyecektir. Gürültü engelleme özelliği ile sadece müziğinize ya da dinlediğiniz şeye odaklanabileceksiniz. Gürültülü ortamlarda bile müziğinizin keyfini çıkarmanızı sağlayan bu özellikten çok memnun kalacaksınız.