Steelseries Rival 3 Rgb Oyuncu Mouse - Siyah
Steelseries Rival 3 Rgb Oyuncu Mouse - Siyah
Steelseries Rival 3 Rgb Oyuncu Mouse - Siyah
Steelseries Rival 3 Rgb Oyuncu Mouse - Siyah
Steelseries Rival 3 Rgb Oyuncu Mouse - Siyah

Steelseries Rival 3 Rgb Oyuncu Mouse - Siyah (PZRYN00000326)

Fiyat : ₺359,00(KDV Dahil)

(SteelSeries Türkiye Garantili)

SteelSeries Rival 3 RGB Gaming Mouse

SteelSeries Rival 3 RGB aydınlatmalı oyuncu faresi ile bilgisayar oyunlarınızda gösterdiğiniz performansı daha yukarı taşıyın. Piyasanın en popüler gaming mouse / oyuncu faresi modellerinden biri olarak da bilinen SteelSeries Rival 3 RGB etkileyici aydınlatma sistemi ile de oyuna adapte olmanızı kolaylaştırıyor. Kablolu yapısı sayesinde ani pil bitmeleri ya da bağlantı kopmaları gibi sorunlara neden olmayan cihaz, 6 adet programlanabilir düğmesi ile oyunlarınızdaki tüm komutlarınızı özelleştirmenizi sağlayacak. Siz de yüksek hassasiyete sahip SteelSeries Rival 3 gaming mouse modeli ile rakiplerinizden sıyrılabilir, oyun başarılarınıza bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Ürünle ilgili merak ettiklerinizi burada bulabilir, Teknosa farkıyla hemen siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

SteelSeries Rival 3 Oyuncu Faresini Neden Almalıyım?

SteelSeries Rival 3 RGB oyuncu mouse modeli, PC oyuncularının çok daha üstün bir oyun performansı göstermesini kolaylaştırıyor. Etkili olduğu kadar eğlenceli bir deneyime de yelken açmanızı sağlayacak cihaz, 8,500 CPI hassasiyeti sayesinde standart farelere fark atıyor. Oyun performansında beklentileri yanıtsız bırakmayan bu hassasiyet sayesinde, vereceğiniz ani bir komut, hızlı bir yön değiştirme gibi oyun içi işlemlerde avantajı elinizde toplayabilirsiniz. 60 milyon tıklama ömrü ile adeta ömürlük bir oyuncu faresi olan SteelSeries Rival 3 mouse böylece çok uzun zaman ilk günkü performansını koruyabiliyor. 60 milyon tıklama kapasitesine sahip anahtar ömrü sayesinde en başarılı oyun performanslarınızda SteelSeries Rival 3 mouse yanınızda. Siz de mevcut oyuncu farenizin hız, tepki süreleri gibi noktalardaki performansından memnun değilseniz yeniliğe SteelSeries Rival 3 mouse ile başlayabilirsiniz. Böylece alt edilecek bir düşman, komut verilecek bir oyuncu ya da dakikalar içerisinde bitirmeniz gereken bir görev karşısında çok daha üstün bir performans gösterebilirsiniz. SteelSeries Rival 3 özellikleri içerisinde teknik alanda olduğu kadar estetik alanda da takdir toplayan ayrıntılar bulunuyor. Bunlardan belki de en önemlisi cihazın RGB aydınlatma sistemi. Çok aşamalı ışıklandırma sistemi sayesinde cihazın alt ve üst bölümünde rengarenk bir görüntü ortaya çıkıyor. Bu, özellikle aydınlatmalı klavye, kasa vs. alan PC oyuncularını katbekat motive edebilecek bir özellik.

 

Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

SteelSeries Rival 3 RGB aydınlatmalı oyuncu faresini kullanırken, cihazı daha güvenli ve verimli bir hâle de getirebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; kablolu mouse modelleri için tasarlanan fare taşıma çantalarından yararlanabilirsiniz. Bu sayede laptopunuzu taşıdığınız çantanızda, fareniz de kendisine özel ayrı bir koruma çantasında muhafaza edilebilir. Çarpmalara, darbelere, düşmelere karşı direnç gösteren bir fare koruma çantası ile bu avantaja sahip olabilirsiniz. Buna ek olarak; farenizi rahat hareket ettirecek, pürüzsüz yüzeyi ile işlerinizi kolaylaştıracak bir mousepad / fare altlığı da satın alabilirsiniz. Bu sayede hızlı hareket etmeniz gereken oyun içi işlemlerde de yeterince verimli olmayan masa yüzeyiyle uğraşmak zorunda kalmazsınız. Cihazın kablosunu gergin vaziyette tutmamanız da avantajınıza olacaktır. Ayrıca kablolu farelerin kablolarını yerleştirmeniz için tasarlanan ürünler de bulunuyor. Fare kablosu tutucusu olarak bilinen bu ürünler, farenizin kablosunu deliğinden geçirebileceğiniz, böylece dağınıklığı önleyebileceğiniz ürünler. Ayrıca cihazın önerilen kullanım şeklinin sağ el olduğunu bilmenizde yarar var. SteelSeries Rival 3 RGB aydınlatmalı kablolu oyuncu faresi, sağ el şekli için oldukça ideal.

 

SteelSeries Rival 3 Kimler için Uygun?

SteelSeries Rival 3 yorumları, geri bildirimleri ve cihazın tasarımında öne çıkan kimi özellikler modelin oyuncu kitlesi için çok ideal olduğunu gösteriyor. Bununla beraber baştan itibaren bilmeniz gereken bilgi ise; cihazın daha çok sağ el ile fare kullananlar için uygun olduğu. Buna göre dizayn edilen model, yüksek hassasiyeti, hızlı kurulumu ve 60 milyon tıklaması ile tam bir oyuncu faresi. Adeta ömürlük kullanıma imkân tanıyan tuşlama sayısı, cihazın PC oyuncuları için çok ideal olduğunu gösteriyor. Ürün, bilgisayar oyunlarınızdaki performansınızı çok daha üst bir seviyeye çıkarmak için tasarlanıyor. Etkili sensörü sayesinde farenin hareketlerini direkt ekrana yansıtabilen model, çift yaylı mekanizmaya sahip. Bu ise farenin ilk tıklamadan son tıklamaya kadar aynı üstün performansı gösterebilmesini kolaylaştırıyor. Aşınma ve yıpranmaya karşı dayanıklı malzemelerden imal edilen cihaz, ışıklandırması ile de göz alıyor. RGB aydınlatma sistemi içerisinde modelin çok aşamalı aydınlatma sistemine sahip olduğunu görmek mümkün. Bu sayede aydınlatmalı klavye ve kasa kullanan oyuncular farelerini de bu minvalde tamamlayabiliyorlar. Bu ışıklandırma özelliği, oyun içerisindeki atmosfere geçişi kolaylaştırıyor. 6 programlanabilir tuş sayısı da SteelSeries Rival 3 kablolu oyuncu faresinin harika ayrıntıları arasında.

 

En Çok Öne Çıkan Özelliği Nedir?

SteelSeries Rival 3 kablolu mouse modeli 1 ms yenileme yanıt süresi sayesinde hız iddiasını gözler önüne seriyor. Tekerlekli yapısı sayesinde kolayca hareket ettirip döndürebileceğiniz cihaz, oyun içerisindeki ani hareketlerde bu sayede avantajı size teslim ediyor. Cihazın rakiplerinden ayrılan en önemli özelliklerinden biri ise tuşlama ömründe kendini gösteriyor. 60 milyona varan tuşlama sayısı sayesinde SteelSeries Rival 3 modeli adeta ömürlük bir model. Cihazda dâhili bellek de bulunuyor. Bu, oynadığınız oyunlarda düğme atamaları ve maksimum 5 CPI’ya kadar ayarlarınızı direkt kaydetmenize olanak sağlıyor. Hafifliği sayesinde de tüm hakimiyeti size bırakan cihaz, oyunlarda gösterdiğiniz başarılara bir yenisini eklemeniz için sizi bekliyor. Siz de SteelSeries Rival 3 fiyat bilgisini bulabileceğiniz sayfamızda Teknosa güvencesi ile anında alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.


Hiper dayanıklı malzemelerden tasarlandı

60 milyon tıklamaya kadar garantili mekanik anahtarlar

Konfor için hafif ergonomik tasarım

16.8 milyon muhteşem netlikte 3 bölgeli parlak prizma aydınlatması

Gerçek bire bir izleme özellikli TrueMove Core optik oyuncu sensörü

Rekabetten Yararlanın Parlak prizma aydınlatma, yeni performans odaklı bir sensör ve gerçek dışı dayanıklılık seviyeleri de dahil olmak üzere profesyonel oyuncu ürünleri serimizle aynı son teknolojiyi kullanan Rival 3 oyuncular için yapıldı. TrueMove Core Sensör Rival 3 için özel olarak tasarlanmış bire bir takip ve hafif sensör tasarımının keyfini çıkarın. 200 ila 8.500 CPI arası değerlerle birlikte hız , tutarlılık ve ... Bir Ömürlük Yüksek kalite polimer ve en pahalı ürünlerimizde kullandığımız aynı 60 milyon tıklama anahtarları sayesinde bütün bileşenleri yıllarca dayanması planlanan hiper dayanıklı malzemelerle tepeden tırnağa tasarlanmıştır. Hafif ve Ergonomik Ergonomik şekilli hafif malzemeler elinizdeki ve omzunuzda ki gerilimi azaltmaya yardımcı olarak saatlerce süren oyun deneyiminizde zahmetsiz konfor sağlar. Yerleşik Hafıza Yerleşik hafıza tarama oranını, keybindleri ve 5 farklı CPI profilini farenize kaydetmenizi sağlar. Bu sayede anlık olarak oyunlarda ki mükemmel ayarlarınız arasında geçiş yapabilirsiniz. Kendini Dönüştür SteelSeries'in en son yeniliği ve üstün performansı ile sınıfının en iyisi ve uygun fiyatlı ürünleridir. Engine’i Hızlandırın SteelSeries Engine Yazılımı 3 bölgeli RGB aydınlatmasının özelleştirilmesini kolay ve sezgisel hale getiren etkileyici bir Engine uygulamaları cephanesinin kilidini açar Discord ve GameSense Engine Uygulamaları chat bildirimleri, oyun içi etkinlikler ve dahasına izin veriyor. Önerilen Tutuş Stilleri Rival 3'ün sağ el şekli oyuncuların en yüksek konfor talebi için tasarlanmıştır. Pençe ya da parmak ucu kavrama kullanımınızda, farenin şekli uzun ve yoğun oyun oturumları için mükemmel konfor sağlayacaktır.