Sword Ei600 Kulak İçi Kablolu Kulaklık - Siyah
Sword Ei600 Kulak İçi Kablolu Kulaklık - Siyah

Sword Ei600 Kulak İçi Kablolu Kulaklık - Siyah (PZRYN00000332)

Marka : Sword
Fiyat : ₺119,00(KDV Dahil)

(Sword Türkiye Garantili)

Sword EI600 Kulak İçi Kulaklık

 

Korumalı Uçları Deneyimleyin

Kulak uçları oldukça yumuşak ve hafif malzemeler ile birlikte yapılmıştır. Bununla birlikte kulağınızın içine tam yerleşebilir özellikte üretilmiştir. Konforlu bir şekilde müziklerinizi dinleyebileceksiniz.

 

Müzikle Baş Başa

Bütün akıllı cihazlar, tabletler, akıllı telefonlar ile sorunsuz bir şekilde çalışır. Her yerde müziklerinizi dinleme şansınız olacaktır. Hafif oluşu sayesinde yanınızda her daim bulundurabilirsiniz.

 

Kulaklarınızda Ayrıcalık

Diğer rakiplerine göre Kablolu Kulakiçi Kulaklık oldukça kaliteli ve konforlu bir kullanım sağlar. Kulaklarınıza ağırlık vermez ve acıtmaz. Yumuşak ve hafif bir şekilde müziklerinizi en kaliteli ses sistemi ile üretilen kulaklıkla dinleyebilirsiniz.

 

Hayatınıza Müzik Gelir

Her saniye hayatınızda müzik olmaya devam eder. Sevdiğiniz tüm şarkıları kendi şarkı listenizden açarak en yüksek ses seviyesinde dinleyebilirsiniz. Ses kontrol düğmesi ile ses seviyesinde yükseltme ya da azaltma yapabilmeniz mümkündür.

 

Gün Boyu Coşku

Yoğun geçen iş temposunun ardından eve geldiğinizde hem ruhunuzu hem de zihninizi dinlendirmek için bu kulaklık ile şahane meditasyon müzikleri dinleyebilirsiniz. Size verimli zamanların geçirilmesinde destek olur.

 

Kulak Sağlığını Olumsuz Etkilemez

Bütün sağlık testlerinden ve onayından geçirilerek üretime koyulmuştur. Dış malzemesi sağlam ve dayanıklı parçalar ile yapıldığı için oldukça dayanıklıdır. Uzun seneler boyunca sorunsuz bir kullanım sağlar. Hava koşullarından ve sudan da etkilenmeyen bir yapısı vardır. Bu sayede her zaman yağmurlu havalarda da kullanım sağlar.