Sword Stylish SW51V Akıllı Saat - Siyah
Sword Stylish SW51V Akıllı Saat - Siyah

Sword Stylish SW51V Akıllı Saat - Siyah (PZRYN00000337)

Marka : Sword
Fiyat : ₺699,00(KDV Dahil)

(Sword Türkiye Garantili)


Tarzınızı Konuşturma Vakti
Akıllı saat ile tarzınızı konuşturabilirsiniz. Şık tasarımı farklı tarzlara uyum sağlar. Akıllı Saat sayesinde şıklığınıza şıklık katmaya hazır olun. Hem harika teknik özellikleri hem de müthiş bir görselliğe sahip olmak için Sword sizlere tam da aradığınız deneyimi sağlar.


Sword ile Uyku Takibi Yapın
Daha iyi uyku kalitesi için öncelikle mevcut uykunuzu anlamanız gerekir. Sword akıllı saat sizin ne kadar süre uyuduğunuzu, bu sürede ne kadar uyandığınızı gibi harika özellikleri keşif etmenizi sağlar. Bunları sayısal veriler olarak kayıt da edebilirsiniz.


Hareketsizlik Uyarısı Verir
Hareketsiz kaldığınız zaman Sword bunu size söyler. Bu sayede daha hareketli ve sağlıklı bir yaşama sahip olabilirsiniz. Hatırlatıcınız her zaman sizinle!

 

Hafif ve Ergonomik Tasarım
Akıllı saat hafif ve ergonomik tasarımı sayesinde rahat bir kullanım sağlar. Onu takarken hafifliği sayesinde varlığını hissetmezsiniz bile! Ergonomik tasarımı insan ölçülerine uyumludur.


Yüksek Kaliteli Üretim
Akıllı saat birinci sınıf kalite malzemeden yüksek kaliteli şekilde üretilmiştir. Yüksek kalitesi sayesinde uzun süre sorunsuz kullanım için uygundur. Malzeme seçimi özenle yapıldı ve en iyisi olacak şekilde sizlere sunuldu!


Spor Aktiviteleri Tanımlı
Spor aktiviteleri akıllı saate çoktan tanımlanmıştır. Yoga, koşu, bisiklet başta olmak üzere çok sayıda spor faaliyetini önceden seçerek yapabilirsiniz. Bu sayede spor faaliyetleriniz sırasında ne kadar kalori yaktığınız gibi çok sayıda bilgiyi alabileceksiniz. Sword Stylish SW51V size aktiviteleriniz hakkında her zaman detaylı bilgi sunar.