Sword SW-7001 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Siyah
Sword SW-7001 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Siyah

Sword SW-7001 Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık - Siyah (PZRYN00000341)

Marka : Sword
Fiyat : ₺359,00(KDV Dahil)

(Sword Türkiye Garantili)

Sword SW-7001 Bluetooth 5.0 Kulak Üstü Kulaklık

 

Mükemmel Ses Deneyimini Yaşayın

Sword ile harika bir ses deneyimini yaşamaya hazır olun. Sword müziği şimdiye kadar dinlediğiniz en yüksek kalitede dinlemenizi sağlar. Kulaklıktan önce müzik dinlememiş gibi hissedeceksiniz. Bütün netliği ile sesleri dinlemek için doğru adres Swrod dur.

 

Kablosuz Bağlanma Özelliği

Sword kablosuz bağlantı yaptığı için kabloların olmasına gerek kalmaksızın bağlantı özelliğinden faydalanabilirsiniz. Kablolar hareket özgürlüğünün kısıtlanmasına neden olur ve de rahat kullanımı engeller. Ousa Sword ile ne kablo sorunu ne de benzeri sorunlar olacak.

 

Rahat Kullanım

Kulaklık üretiminde farklı kulak yapıları araştırılmış ve en uygun şekilde olan kulaklık tasarımı yapılmıştır. Kulaklık kullanımı son derece rahattır. Kulağa tam oturur. Kulakta çıkmaz, kulakta rahatsızlığa neden olmaz.


Yumuşak Yastık Desteği

Sword yumuşak yastık desteği özelliği sayesinde her daim kullanımın rahat olduğundan emin olmanızı ister. Çünkü Sword kullanıcıların memnuniyeti için tasarlanmıştır. En uzun süre kullanımlar da dahil olmak üzere asla kulaklarınızda rahatlıktan ödün vermeniz gerekmeyecek.

 

Bass Dengesi Yapıldı

Kulaklığın bass ve tiz dengeleri başta olmak üzere bütün dengeleri yapıldı. Ayarları yapılan bu özel kulaklık profesyoneller ile birlikte tasarlanmış olduğundan profesyonel kullanımı mümkün kılar.

 

Şık Tasarımla Gelir

Kim demiş Sword Bluetooth Kulaklıkları sadece teknik özelliklerle sınırlı kalmak zorunda diye? Bu doğru değil çünkü Sword, şık tasarımı sayesinde büyük beğeni toplar. Hem teknik özellikler hem de diğer özellikleri tek bir üründe bulmanın rahatlığını yaşayacaksınız. Hem de ekonomik fiyat karşılığında!