Viomi SE Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve Paspas
Viomi SE Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve Paspas
Viomi SE Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve Paspas
Viomi SE Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve Paspas
Viomi SE Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve Paspas

Viomi SE Vacuum Cleaner Robot Süpürge ve Paspas (PZRYN00000348)

Marka : Viomi
Fiyat : ₺5.299,00(KDV Dahil)

(Viomi Türkiye Garantili)

Viomi SE Vacuum Cleaner Akıllı Robot Süpürge ve Paspas


Süpürge, her evin ihtiyacı olan elektrikli ev aletleri arasında yer alır. Teknolojinin gelişmesiyle süpürgeler giderek daha kullanışlı ve etkili bir hal aldı. Son teknoloji ürünü akıllı robot süpürgeler ise bu alanda en kullanışlı ürünler arasında yer almayı başardı. Fonksiyonları artmasına rağmen boyutları küçülen bu cihazlar, sessiz çalışmaları ile dikkat çekiyor. Viomi SE Vacuum Cleaner 2200 PA vakum, özel filtresi ve suyla çalışma özelliğiyle de kullanıcılarına destek oluyor. Bunun yanında filtre, süpürgenin en önemli kısımlarından biridir. Bakteri oluşmasına ve makinenin içindeki tozun dışarıya çıkmasına engel olarak ortamın havasını sürekli daha temiz tutmayı amaçlar. Viomi SE yapısında bulunan HEPA filtre en küçük toz parçasını bile içinde tutarak tozun evin havasına karışmasının önüne geçer. 4 saat şarj edildikten sonra 2 saat kesintisiz çalışması ürünün önemli avantajlarındandır. Böylece ev ne kadar büyük olursa olsun tüm evi temizlemeye olanak sağlar.

 


Viomi SE Vacuum Cleaner Teknolojiyi Ayağınıza Getirir

Temizlik robotu olarak herhangi bir müdahaleye ihtiyaç duymadan kendi başına çalışan Viomi SE Vacuum Cleaner 300 ml toz kapasitesinde toz torbasına sahiptir. 72 dB ses seviyesine sahip olan bu cihaz, çalıştığı süre boyunca kullanıcılarını rahatsız etmez. 3200 mAh batarya kapasitesi ise ürünün 2 saat boyunca kesintisiz çalışmasına olanak sağlar. 200 ml olan su haznesi sulu temizlik sırasında evin her tarafının temizliğinde destek olur. Altın ve beyaz renk seçenekleri her türlü ev dekorasyonuyla uyum sağlar. 1600 g ağırlığı ile saklaması ve taşıması oldukça kolaydır. Ürünün güçlü vakumlama özelliği ıslak ve kuru temizlik sırasında derinlemesine temizliği garantiler. Ayrıca kullanıcı müdahalesine ihtiyaç duymadan çalışabilme kabiliyeti kullanıcıya ekstra zaman yaratır. Böylece süpürge çalışırken kullanıcı farklı aktivitelere zaman ayırabilmenin keyfini yaşar. Ev temizliği insanların en fazla zamanını alan işlerden biri olmasının yanında günlük olarak yapılmadığında ortamda toz ve kir birikmesine sebep olur. Genellikle temizlik günü gibi planlı temizlik zamanı hemen hemen her ev için geçerli olan bir durumdur. Viomi SE Vacuum Cleaner özellikleri itibariyle kullanıcının her an elinin altında olmasının yanında istenilen yerin önden herhangi bir plan yapmadan temizlenmesine olanak sağlar. Kullanıcı günlük temizliklerde kendi konforunda kendi temizlik programını yapabilmenin keyfini yaşarken sadece detaylı büyük temizliklerde destek alır. Ürün sadece süpürme işlevine sahip değildir. Bunun yanında vakum, fırçalama gibi özellikleri inatçı lekelerin bile zeminden kolay temizlenmesini sağlar. Kablosuz olması ise çalışırken herhangi bir elektrik bağlantısına ihtiyaç duymadan çalışmasına imkan verir. Ayrıca mesafe sensörü özelliği sayesinde ortamda bulunan mobilyalara çarpmadan çalışabildiği için mobilyalara zarar vermez. Bunun yanı sıra boyutu her yere kolayca sığmasına ve her alanı temizlemesine olanak sağlar. Paspas yapabilme becerisi de olan ürünler evin her alanının temiz kalmasına destek olur. Filtre sistemi ise en küçük toz parçasının bile süpürgenin içinde kalmasını sağlar. Böylece ortamda herhangi bir toz kokusu olmayacağından ortam sürekli temiz kokar.

 

 

 

Viomi SE Vacuum Cleaner Hayatı Kolaylaştırır

Teknolojinin geldiği noktada dijital dünyanın günlük hayatın içine dahil olması insanların hayatını kolaylaştırır. Zaman alan ve sürekli aynı rutin ile tekrarlanması gereken işlerin teknolojik ürünler tarafından yapılabilmesi sayesinde kullanıcılar kalan vakitlerini hayatlarına değer katan işlere ayırmanın keyfini yaşar. Viomi SE kurulum konusunda da avantaj sağlar. Ambalajından çıktıktan sonra herhangi bir özel ek hazırlığa gerek duymadan çalışan ürünlerin kullanımı oldukça kolaydır. Farklı zeminlerde kullanılmak üzere 3 farklı su seviyesine sahiptir. Ayrıca temizlenecek alanın genişliğine göre su ayarının yapılması, bu konuda tasarruf sağlar. 200 ml kapasiteye sahip su deposu sayesinde bu cihaz, oldukça geniş bir alanı rahatlıkla temizleyebilir. Kablosuz çalışması sayesinde herhangi bir elektrik bağlantısına ihtiyaç uymaz. Tamamen şarj olduktan sonra 2 saat boyunca kesintisiz çalışan bu robot süpürge, bu süre içerisinde temizliğini tamamlamayı amaçlar. Bu özelliği özellikle misafir geleceği zamanlarda evin temizliğini garantiler. Evde ne kadar eşya olursa olsun çarpışma sensörü her bir eşyayı algılar ve ürün eşyalara çarpmadan çalışır. LSD 360 derece mesafe sensörü sayesinde ise temizleyeceği alanı tanıma ve doğru yöne gidebilme özelliğine sahiptir. Farklı dilde kontrol imkanı ise farklı bir ülkede yaşayanlar için avantajdır. Ürün ile ilgili önemli uyarılarda biri su haznesinde kirecin önüne geçmek için distile su kullanılmasıdır. 1 adet paspas, HEPA filtre, 2 adet yan fırça ile ürünler tüm temizlik malzemelerini bir arada bulundurur. Klasik yöntemler ile temizlik yapıldığında süpürme, paspaslama ve fırçalama için 3 ayrı işlem gerekir. Ürün 3 farklı fonksiyonu bünyesine bulundurarak kullanıcıyı farklı malzeme depolama derdinden kurtarır. Ayrıca boyutu küçük olduğu için yüksek ayaklı koltukların altında da girerek her alanı temizleyebilen ürün, işi bittikten sonra istasyonuna geri döner. Haritalama hafızası sayesinde kullanıcılar tam temizlik ya da lokal temizlik komutu verdiğinde komutu hızlıca algılar ve işini hızlı bir şekilde tamamlar. Daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz Viomi SE inceleme detaylarına sayfamız üzerinden rahatça ulaşarak kafanızdaki sorulara cevap bulabilirsiniz.


Viomi SE Vacuum Cleaner ile Vaktiniz Size Kalır

Her şeyin hızla değiştiği günümüz dünyasında elektrikli ev aletlerinin geldiği noktaya bakıldığında insan hayatını kolaylaştırdığı görülür. Günlük temizliği eğlenceli hale getiren ürünler evi haritalama sistemiyle tanıyarak kullanıcının komutuyla işe başlar. Klasik yöntemlere göre hızlı ve detay atlamayan özelliği derinlemesine temizlik konusunda destek olur. Süpürme aparatının yanında fırça ve paspas aparatları istenilen alanların sulu ya da susuz temizliği konusunda yardımcı olur. Sensörü hiçbir eşyaya çarpmadan işini yapmasını sağlar. 2 saatlik pil ömrü evin tamamının temizliğine müsaade eder. Çalışırken çıkan ses kulağı yormadığı için kullanıcı rahatlıkla başka işlerine odaklanabilir. Tozu güçlü vakum sistemiyle vakumlayan ürünün HEPA filtreleri tozun makineden çıkmasına engel olur. Böylece her temizlikten sonra ortam sadece temizlik kokar. Viomi SE fiyat performans konusunda da kullanıcı dostu bir yapıya sahiptir. Planlı çalışması sayesinde fazla enerji harcamayan ürün sadece su tankındaki suyla yaptığı temizlikle de su tasarrufu sağlar. Bu haliyle hem çevre hem de kullanıcı dostudur. Uzaktan kumanda ile çalışabildiği gibi manuel yönlendirme ile çalışabilmesi kullanıcıya esneklik sağlar. 300 ml toz, 200 ml su deposu kapasitesi ortalama bir evin günlük temizliği için yeterlidir. Düz zeminler için tasarlanmış ürünün akıllı telefon ile kontrol edilebilir olması oldukça avantajlı bir durumdur. Tamamen şarj olabilmesi için 3,5-4 saat yeterlidir. Şarj olduktan sonra ise 2 saat boyunca aralıksız çalışabilir. Zemine oturan ve alçak yapısı sayesinde koltuk altlarını da koltukları çekmeden temizleyebilme avantajına sahiptir. Kullanıcı istediği zaman ve istediği süre boyunca süpürgeyi kullanabilmenin konforunu yaşarken sadece cam, dolap temizliği gibi detaylı temizlik konusunda yardım alır. Viomi SE Vacuum Cleaner yorumları ve ürünün teknik detayları hakkında daha fazla detaylı bilgiye ulaşarak ürünü yakından tanıyabilmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.