Xerox 3025V BI Wi-Fi A4 Siyah Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı
Xerox 3025V BI Wi-Fi A4 Siyah Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı
Xerox 3025V BI Wi-Fi A4 Siyah Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı
Xerox 3025V BI Wi-Fi A4 Siyah Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı

Xerox 3025V BI Wi-Fi A4 Siyah Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı (PZRYN00000354)

Marka : Xerox
Fiyat : ₺3.199,00(KDV Dahil)

(Xerox Türkiye Garantili)

Xerox WorkCentre 3025V_BI Mono Yazıcı

 

 

 

Çözünürlük Kalitesi

Tüm işlemlerinizi oldukça hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz ileri teknoloji aygıtı bir Yazıcıdır. Yüksek çözünürlük özelliği göstererek belgelerinizi oldukça canlı ve net bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

 

Konfor Deneyimi

Cihazlarınız için yüksek çözünürlük kapasitesi sunan siyah ve beyaz çıktılarını kaliteli ve canlı bir şekilde çıkarmanıza yardımcı olan bir üründür. Dâhili bellek performans özelliğiyle ön plana çıkan benzersiz bir kullanım deneyimi yaşayabileceğiniz tüm baskılama işlemi için yeniden işlem yapmak zorunda kalmadan sorunsuz bir kullanım deneyimi yaşatır.

 

Pratik Kullanım

Rahat kullanım avantajı sağlayan bu cihaz siyah yazdıklarınızı oldukça kaliteli ve net bir şekilde çıkarmanıza yardım eder. Seri bir şekilde baskı işlemi yaparak zamandan tasarruf edebileceğiniz kullanım konforu yüksek kompakt bir cihazdır.

 


Kompakt Yapı

Renkli LCD ekran Comfort özelliği sayesinde istediğiniz renk ve kağıt boyut ayarının yanı sıra işlemlerinizi eksiksiz bir şekilde yaparak kesintisiz bir kullanım avantajı sağlarsınız.

 

İşletim Sistemleriyle Uyumlu

Yazıcı desteği sayesinde tüm cihazlarla oldukça uyumlu ve güvenli bir şekilde çalışır. Windows 10, 8, 1, Windows, Vista, Windows XP, Linux Mac OS gibi işletim sistemlerini destekleyen oldukça kaliteli ve fonksiyonel kullanım garantisi sunar.

 

Sorunsuz Çalışır

100 sayfalık kâğıt çıkış kapasitesi ve 151 sayfalık şarj giriş kapasitesi özelliği gösteren kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vererek sorunsuz kullanım deneyimi yaşayabileceğiniz kompakt bir cihazdır.