Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Plus Robot Süpürge
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Plus Robot Süpürge
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Plus Robot Süpürge
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Plus Robot Süpürge

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Plus Robot Süpürge (PZRYN00000373)

Marka : Xiaomi
Fiyat : ₺6.949,00(KDV Dahil)

(Xiaomi Türkiye Garantili)

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2 Pro+ Plus Robot Süpürge ve Paspas

 

Üstün Temizlik Özellikleri

Ev ve ev tipi ofislerde temizlik için en büyük destekçilerden biri olan akıllı robot süpürge, gelişmiş özellikleriyle üstün temizlik sağlar. Temel süpürme işlemini en iyi biçimde gerçekleştiren ürün, bu özelliğinin yanı sıra 3 adet paspas moduyla yüzey temizleme işlemini de gerçekleştirir.

 

Temizlikte Engel Tanımaz

Ürün engelleri tanıma ve aşma özelliklerine sahiptir. Bu sayede takılma ya da merdivenli ortamlarda merdivenden düşme gibi olumsuzluklar yaşanmaz. 2 cm’e kadar olan tüm engelleri kolayca aşar. Aşamayacağı engellerle karşılaştığında ise engellerden uzaklaşır.


Şekil Kaydetme Özelliği

İçeriğinde geliştirilen özel programlama sayesinde Xiaomi robot süpürge evin ya da kullanıldığı alanın şekli kaydedilebilir. Kullanıldığı alanın kaydedilmesi ve robotun bu alanı daha iyi tanıması temizlikte çok daha etkili sonuç verir.


Belli Bölgeleri Temizleme Tercihi

Ürün temizlik alanı için tercih yapabilme ayarına sahiptir. Programlama özellikleri kullanılarak evin ya da ürünün kullanıldığı alanın tamamını değil, seçim yapılan alan kadarının temizlenmesi sağlar


Aralıksız Kullanım

Ev, ofis temizliğinde en etkili sonucu alabilmek için aralıksız süpürme tercihi kullanılabilir. Ürün gelişmiş teknolojisi sayesinde 2 saat boyunca aralıksız temizlik yapabilir.


Minimum Ses Düzeyi

Elektrikli süpürgelerde en çok rahatsızlık veren durumlardan biri de çıkardığı sestir. Üründe bu durum göz önünde bulundurularak minimum ses düzeyinde çalışma sistemi geliştirilmiştir. Diğer robot süpürge modellerini incelemek için Robot Süpürge kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.