Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Robot Süpürge
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Robot Süpürge
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Robot Süpürge
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Robot Süpürge

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential Robot Süpürge (PZRYN00000374)

Marka : Xiaomi
Fiyat : ₺3.099,00(KDV Dahil)

(Xiaomi Türkiye Garantili)

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essentials Robot Süpürge


Gelişen teknoloji ürünü olan robot süpürgeler kolay kullanımları ve temizliği otomatize eden algoritmaları ile dikkat çekmekte. Bu alanda beğeni toplayan Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essentials Robot Süpürge çeşitli kullanım modları ve yüksek performansı sayesinde sıklıkla tercih ediliyor. Günümüzde pek çok ev ve iş yerinde bulunan akıllı robot süpürgeler son derece kolay temizlik sağlıyor. Bu cihaz, detaylı bir temizlik sunarak 2200 Pa yüksek emiş gücü performansı ile kullanıcılara son derece temiz bir ortam sunuyor. Belirli aralıklarla çalışan bu cihaz, evinizin ihtiyacı olduğu sürece başarılı bir performans göstermeye devam ediyor. Ulaşılması zor yerlere girerek zahmetsiz temizliği ve yaşattığı konforu sayesinde kullanıcılara en büyük desteği sunmaya ediyor. Modern teknolojinin ürünü olan akıllı telefonlar yoluyla yönetilen bu ürün, sistematik programlar kullanıyor. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essentials robot süpürge mobil cihazlara bağlı olmakla birlikte evde olmadığınız durumlarda bile size yapmış olduğu temizliği kaçınmadan göstermeye devam ediyor.

 


Rahat Kullanımıyla Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essentials Robot Süpürge

Hem manuel hem de uzaktan kontrol sağlayan Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essentials robot süpürge son derece kolay bir şekilde kurulabiliyor. Kullanmış olduğunuz akıllı telefona programı indirerek temizliğinize yön verebilir, kendi eliniz değmiş hissi ile derin bir nefes alabilirsiniz. 2 saat boyunca kesintisiz yapmış olduğu temizliği kısa süre şarj olmak adına yarıda bırakarak otomatik şarj olma alanına gidip şarj olduktan sonra temizliğine kaldı yerden devam eder. Böylelikle evinizi uzun vadede sürekli temiz tutar. Koltuk altı, yatak altı, baza gibi girilmesi zor yerlere girerek sizler için en verimli temizliği gerçekleştirir. Detaylı algoritması sayesinde evdeki eşyalara çarpmadan rahatlıkla hareket eder. Böylelikle mobilyalarınızda çizik veya kırık gibi durumlar oluşturmadığı gibi kendine de zarar vermez. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essentials robot süpürge 2500 mAh pil gücü ve 2200 yüksek emiş gücü sayesinde gözle görülmeyecek en ufak tozları bile temizleyerek yaşam alanlarınızı en temiz hale getirir. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essentials robot süpürge sayesinde mikropları arındırabilir, kendinize ve sevdiklerinize daha güvenilir ve sağlıklı bir ortam hazırlayabilirsiniz. 2 cm’ye kadar erişebilen Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essentials robot süpürge özellikleri sayesinde engellere takılmadan çalışmaya devam edebilir. Halı veya yerde bulunan kıyafetlerden kolay kolay etkilenmeyen bu cihaz, herhangi bir çarpma veya zedelenme durumunu önleyerek temizliklerini herhangi bir olumsuzluk olmadan devam eder. Bu nedenle evinizi Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essentials robot süpürge ile temizlemeniz daha uygun olacaktır.

 

 

 

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essentials Robot Süpürge Özellikleri

Özellikle evcil hayvan bulunan evlerde zemin üzerinde sürekli toz ve tüy gibi partikül birikimi bulunabilir. Bu durumun önüne geçmenin en rahat yollarından biri olarak sunulan Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essentials robot süpürge, evinizi sürekli temiz tutmanız amacıyla üretilmektedir. Düzenli aralıklarla süpürme ve silme işlemi yapan bu cihaz, bir yandan evinizi temiz tutarken bir yandan ev sakinlerini rahatsız etmeyecek şekilde çalışır. Farklı çalışma modları bulunan bu akıllı robot süpürge, düzenli olarak çalışmasına rağmen sessiz modu sayesinde ev sakinlerine kendini belli etmez. Estetik tasarımı sayesinde evdeki mobilyalarla uyum göstererek iç dekorasyonun bir parçası haline gelir. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essentials robot süpürge genelde sadece süpürme özelliği olarak bilinse de paspaslama ve silme özelliğiyle de kullanılabilir. Silme ve paspaslama özelliği ile zemindeki kir ve tozun tamamına yakınını kısa sürede yok eden bu akıllı robot süpürge kullanıcıların beğenisi kazanmaya devam ediyor. Böylece ister silme ister süpürme, isterseniz paspaslama özelliği kullanımı esnasında zemine halıya herhangi bir alana zarar vermeden temizliğini en etkili şekilde gerçekleştirir. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essentials robot süpürge kapasite yönünden dikkat çeken bir depoya sahip. Kaliteli malzemeden üretilen akıllı robot süpürgeler kullanıcıların çok da uzun yıllar ve güvenle kullanılmasına olanak sağlar. Her gün kullanılan akıllı robot süpürgeler kullanıcılarda bel ağrısı, boyun ağrısı ile ilgili rahatsızlıkları önleyecek ve siz kullanıcılara rahat bir nefes alma imkânı sağlayacaktır. Kolay kullanımı ve geniş kapasite haznesi ile rahatlık sağlayarak temiz bir alanı sizlere sunuyor. Otomatik açma kapanma özelliği ile maksimum güvenlik sağlar. Taşınması ve saklanması kolay ürün olmakla birikti evlerinizde dilediğiniz yerlere yerleştirebilirsiniz.

 


Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essentials Robot Süpürge Kullanımı

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essentials robot süpürge her türlü yüzeyi derinlemesine temizleyebilme özelliğiyle de dikkat çekiyor. Seyahatlerde veya dışarıda bulunduğunuz her anda akıllı telefon uygulaması sayesinde temizliğinizi dilediğiniz şekilde gerçekleştiriyorsunuz. 2 saat kesintisiz bir şekilde evinizi temizleyebilen bu cihaz, süre yetmediği zamanlarda otomatik olarak şarj istasyonuna gidiyor. 4 saat sonunda tamamen şarj olduktan sonra temizliğe kaldığı yerden devam edebiliyor. Temizliğin yapılması istemediğiniz odaları ertesi güne ayarlayabilir veya farklı zamanlarda temizlenmesi adına programlayabilirsiniz. İşlem bitince otomatik olarak kapanıyor. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essentials robot süpürge kullananlar cihazın temizlik sürecini oldukça kolaylaştırdığı hakkında yorumlar yapmıştır. Çok sayıda temizleme özelliği olması ve pratik kullanımıyla bu cihaz bolca tercih ediliyor. Sağlığınız düşünülerek tasarlanmış ürünleri inceleyerek siz de bu son teknoloji ürünü cihazlardan faydalanabilirsiniz. EPA ve HEPA filtreleri sayesinde bu akıllı süpürgeler temizlik sırasında da son derece sağlıklı bir ortam yaratır. Cihazın en önemli özelliklerinden biri olan su tankı sayesinde ıslak temizlikleri de başarılı bir şekilde gerçekleştirilir. Yapacağınız temizliğin seviyesine göre 3 farklı modu olan akıllı robot süpürgeyi ayarlayabilirsiniz. Sizler de akıllı robot süpürgeyi henüz kullanmamış iseniz henüz geç kalmış sayılmazsınız. Son derece kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu cihaz, uzun ömürlü bir yapı sergiliyor. Dayanıklı pili ve sağlam gövdesiyle uzun süreli kullanımlarda dahi ilk günkü performansını gösteren bu robot süpürge, yıllarca hizmet sunmayı amaçlıyor.