Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Robot Süpürge - Beyaz
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Robot Süpürge - Beyaz
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Robot Süpürge - Beyaz
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Robot Süpürge - Beyaz
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Robot Süpürge - Beyaz

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Robot Süpürge - Beyaz (PZRYN00000375)

Marka : Xiaomi
Fiyat : ₺5.309,00(KDV Dahil)

(Xiaomi Türkiye Garantili)

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Akıllı Robot Süpürge


Evinizin her köşesinin son derece detaylı bir şekilde temizlenmesi için tasarlanmış olan Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro akıllı robot süpürge kullanışlı yapısı ile dikkat çekiyor. Tüm evi otomatik bir şekilde temizleyen bu cihaz, zahmetsiz bir temizlik fırsatı sunuyor. Süpürme, silme ve paspaslama gibi özellikleri bulunan bu akıllı cihaz 3 farklı modda çalışıyor. Son derece ayrıntılı bir algoritma ile çalışan bu robot süpürge çeşitli işlevleriyle farklı yüzeylerin temizlenmesine yardımcı oluyor. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro  akıllı robot süpürge ayrıntılı algoritması sayesinde evinizin en işlevsel şekilde temizlenebilmesini sağlıyor. Cihaz, halılı veya halısız zeminlerin üzerindeki saç, kıl veya evlerde beslediğiniz evcil hayvanların dökülen tüylerini kolayca fark eder ve yüksek algoritması ile hemen temizler. 2 saat boyunca aralıksız bir şekilde evinizin silme, süpürme gibi birçok işlemini gerçekleştiren bu akıllı cihaz ayrıca paspaslama görevini de üstlenerek kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Bu robot süpürge, şarjı bitmeden hemen önce bulunduğu bölgeye geri dönerek kendini şarj eder ve sonrasında temizliğine kaldığı yerden devam eder. Bu sayede temizlik asla yarıda kalmaz.

 


Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Akıllı Robot Süpürge ile Kolay Temizlik

Modern teknoloji sayesinde ev işi yükümlülükleri giderek daha rahat bir şekilde tamamlanabiliyor. Kişi sayısına veya ev büyüklüğüne bakılmaksızın her hanede robot süpürge kullanımı hızla artıyor. Bulunduğu ortamı temiz tutmak için sürekli çalışan bu cihazlar otomatik bir yapıya sahip. Evinizin kirli kalmaması için belirli aralıklarla aktive olan bu cihaz, manuel kullanıma da izin veriyor. Bu sayede özel günlerde de ev temizliğine yardımcı oluyor. Bu akıllı süpürge, detaylı temizliği ve yüksek emiş gücü sayesinde zemin üzerinde kir bırakmadan ortamı derinlemesine temizliyor. Kullanıldığı zemini tozdan da arındıran bu cihaz, özellikle bebekler ve küçük çocuklar için hijyenik bir ortam yaratmayı amaçlıyor. Üretim yeri Çin olmakla birlikte son yıllarda Türkiye’de adından sıkça söz ettiren Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro  akıllı robot süpürge üstün temizlik sunmasının yanı sıra farklı özellikler de barındırıyor. Otomatik şarj oluşu, istenilen bölgeyi temizlemesi veya belirlediğiniz alanın dışına çıkmaması gibi birçok özelliği ile kullanıcılara memnuniyet garantisi vermeye devam ediyor. Süpürme sonrası silme ve paspaslama özelliği ile yaşam alanınızı en temiz hale getirmeyi amaçlıyor. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra mobil cihazınızla da yönetebildiğiniz bu akıllı süpürge son derece kolay bir kullanım sunuyor. Cihaz ile ilgili pek çok ayrıntıya ulaşabildiğiniz bu uygulama sayesinde ev temizliğinizi otomatize etmeniz mümkün hale geliyor.

 

 

 

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Akıllı Robot Süpürge Özellikleri

2100 Pa emiş gücüne sahip olan bu akıllı robot süpürge, yerde bulunan pek çok toz ve partikülü ortadan kaldırabiliyor. Oldukça derin bir temizlik yapan bu cihaz, halınızda veya kiliminizde en ufak tüylenmeye yol açmayacak şekilde çalışıyor. Ayrıca, kullanıldığı zemine zarar vermeyen yapısı bu robot süpürgeyi kullanıcı dostu bir hale getiriyor. Pek çok farklı alanda kullanılabilen bu ürün, evin çeşitli odalarında işlevini devam ettirebiliyor. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro  akıllı robot süpürge özellikleri son derece rahat ve detaylı bir temizlik sunuyor. Dahası, uygun fiyatlarla beğeniye sunulan bu cihaz, pek çok evde rahatlıkla kullanılabiliyor. Modern yaşam tarzına uygun olan akıllı robot süpürgeler, çok sayıda kullanıcının vazgeçilmezi haline geliyor. Yoğun hayat temposu sebebiyle ev işi yapamayan kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen bu cihaz, kullanıcı evde yokken dahi aktive edilebiliyor. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro  akıllı robot süpürge kullanan kullanıcılar, uğraştırıcı temizlik sürecini çok daha rahat bir şekilde tamamlayabiliyor. Kullanıcılar tarafından en çok beğenilen özelliklerden biri de cihazın pratik yapısı oluyor. Anında kurulumu yapılabilen bu akıllı robot süpürge, dilediğiniz an kullanıma hazır oluyor. Ağırlığı 3,6 kg olan Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro  akıllı robot süpürge taşınması ve saklanması konusunda da oldukça rahattır. İstediğiniz yere rahatlıkla götürebilmeniz bu cihazın farklı kullanım alanlarında da hizmet sunmasına olanak tanıyor. Ayrıca hafif yapısı sayesinde temizlik sırasında hassas halı veya kilimlerinize zarar vermiyor. Cihazın park pozisyonu ve süpürge yapısı yataydır.

Farklı modlara sahip olan bu cihaz kullanım amacınıza göre şekillenebiliyor. Oldukça güçlü bir emiş gücüne sahip olmasına rağmen kullanıcıları rahatsız etmeyen bir ses seviyesine sahip olması dikkat çekiyor. Dahası, sessiz moda aldığınızda süpürge, siz uyurken bile sizi rahatsız etmeden çalışabiliyor. 40 db ses seviyesi, evde sürekli çalışabilen bu cihazın kolay kolay fark edilmemesini de sağlar. Astım veya alerji gibi rahatsızlığı olan kişilerin evde besledikleri evcil hayvanların tüyleri uzun vadede problemlere yol açabiliyor. Fakat Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro  akıllı robot süpürge bu alanda da özellikleriyle öne çıkıyor. Her türlü evcil hayvan tüyünü zeminden temizleyebilen bu cihaz kolay kolay tıkanmıyor. Bu sayede uzun süreli bir kullanım sunuyor. Her türlü yüzeyi derinlemesine inerek temizlerken alandaki en ufak tozu dahi içine çekiyor. Pil tipi li-on olan bu akıllı robotlar zamanlayıcısı ile de dikkat çeker. Dilediğiniz zaman dilediğiniz programda çalışan cihaz, kendi batarya ömrünü kendi düzenler.

 


Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro  Akıllı Robot Süpürge Kullanımı

Xiaomi kalitesinde üretilen bu akıllı robot süpürge, gözle göremeyeceğiniz kadar küçük olan mikropları yakalayarak yok ediyor, bulunduğunuz yaşam alanını temiz hale getirerek sizlere sağlıklı alan oluşturuyor. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro  akıllı robot süpürge kullananlar cihazın temizlik konusunda son derece kullanışlı olduğunu dile getirmekte. Çeşitli çalışma modlarına sahip olması ve pratik kullanımıyla bu robot süpürge, bolca tercih edilmekte. Farklı çalışma modları ile eviniz için en ideal temizlik alanı oluşturmanıza yardımcı oluyor. Bu akıllı robot süpürge minik boyutlarıyla evlerdeki en dar alanlara dahi girebiliyor.  rengi ile evinizdeki eşyalarla uyumlu bir hava sunuyor. Gelişmiş özelliklerinin yanı sıra şık tasarımıyla da göze hitap ediyor. Bütçenize uygun, sevdiklerinizin bir ömür beğenerek kullanacağı bir hediye olarak Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro  akıllı robot süpürge son derece düşünceli bir armağan olarak da görülüyor. Uzun yıllar kullanılabilen bir cihaz olması sayesinde son derece beğenilen bir hediye halini alıyor. Sevdiklerinizin hayatını çok daha kolaylaştıran bu alet, 2 saat kesintisiz çalışabilmesi sayesinde evlerinizi temizlerken güven veriyor. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro  akıllı robot süpürge yorumları cihazın sizin için ne derece uygun olacağı konusunda da fikir verebiliyor. Evinizdeki eşyalarla son derece uyumlu bir şekilde çalışan bu robot süpürge halılara veya zeminde bulunan herhangi bir kıyafete takılmadan devam edebiliyor.