Xiaomi Redmi 9A - 32GB - Mavi
Xiaomi Redmi 9A - 32GB - Mavi
Xiaomi Redmi 9A - 32GB - Mavi

Xiaomi Redmi 9A - 32GB - Mavi (PZRYN00000384)

Marka : Xiaomi
Fiyat : ₺2.789,00(KDV Dahil)

(Xiaomi Türkiye Garantili)

Xiaomi Redmi 9A Duos 32 GB Cep Telefonu

Xiaomi markasına ait son teknoloji cep telefonu ürünlerinden olan Xiaomi Redmi 9A yüksek teknolojik özellikleriyle kullanıcılarla buluştu. Redmi 9A ürün modeli, IPS LCD ekran tipiyle kullanıcılara yüksek çözünürlüklü görüntü imkanı sağlamaktadır. En kısmı 77 MM olan model, 2 GB bellek kapasitesi ve 4.5 G desteği sağlamaktadır. Çift hatta sahip ve 5 MP ön kamera çözünürlüğüne sahip olan telefon modeli, arka kamerasında da 13 MP çözünürlüğe sahiptir. Batarya kapasitesi 5000 mAh olan ürün, hafıza kartı desteği sağlamaktadır. Ürünün ağırlığı 196 gram ve ekran çözünürlüğü 720 x 1600’dür. Android işletim sistemine sahip olan ürün modeli, 8 CPU çekirdeğe sahiptir. 32 GB dahili hafızaya sahip ürün içerisine pek çok veriyi sığdırabilirsiniz.


Geniş Depolamaya Sahip Xiaomi Redmi 9A Duos 32 GB Cep Telefonu ile Verilerinizi Saklayın

Xiaomi Redmi 9a 32 GB dâhili hafızasıyla kullanıcıların geniş veri depolamasını sağlamaktadır. Kişisel bilgilerinizi, çeşitli fotoğraf ve videolarınızı ve şarkılarınızı depolayabileceğiniz 32 GB alan bulunur. Geniş depolama alanı sağlayan ürün modeli, fotoğraf çözünürlüklerini de geliştirerek ön kamerada 5 MP arka kamerada ise 13 MP çözünürlük kullanmıştır. Çift hatta sahip ürün, MediaTek Helio G25’e sahiptir. Yonga seti telefon, tablet ve bilgisayar gibi ürünlerde donanım ve bilgilerin geçiş işlemini sağlayan bir işlemcidir. Octa-Core 2.0 GHz ARM Cortex-A53 işlemci desteğine sahip ürün modeli, hafızayı destekleyerek ürünün performans sistemini arttırmayı amaçlamaktadır. Veri okuma ve hafızada verileri saklama gücünü geliştiren ürün, 2 GB RAM hafızası ile desteklenmektedir. En yeni teknik özelliklere sahip ürün modeli çekirdek işlem birimleri dikkate alınarak tasarlanmaktadır. Birkaç saniye içerisinde işlemlerinizi yapabilmeniz amacıyla işletim sistemi güçlendirilmektedir.

Cihaz IPS LCD ekran teknolojisiyle standart ve canlı bir ekran deneyimi sunmaktadır. Fotoğraf ve videoları daha ayrıntılı izleyebilmek, oyun keyfini geniş ekranda yaşamak amacıyla Redmi 9A çeşitli özelliklerle donatılmaktadır. Ekran boyunun 720x1600 piksel olduğu cihaz, HD+ ekran teknolojisiyle birleştiğinde ideal bir ekran kullanımı sağlamaktadır. Arttırılabilir hafıza kartı sistemine sahip ürün modeli ayrıca grafik işlemci frekansıyla çeşitli oyunları oynama ve programları sorunsuz indirme olanağı tanımaktadır. Gelişmiş özelliklerin bir araya getirildiği ürün modelinde, donanım özellikleri sayesinde hızlı bir şekilde pek çok işlem gerçekleştirilebilir. Gün içerisinde gerçekleştirmek istediğiniz pek çok işlemi Redmi 9A ile yapabilir ve teknolojik gelişime sahip ürün modelini yakından keşfedebilirsiniz. Sunum hazırlayabilir, araştırmalar yapabilir veya kaliteli fotoğraf çekebilirsiniz. İstediğiniz gibi ekranınızı düzenleyebilir ve kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Xiaomi Redmi 9A inceleme ve kullanıcıların yaptığı ürün yorumlarını incelemek için ürün sayfamıza göz atabilirsiniz. Ürün sayfamızda ürün hakkında kullanıcıların yorumları ve ürüne verdikleri puan bulunmaktadır.

 

 

Yüksek Çözünürlükte Kameraya Sahip Xiaomi Redmi 9A Duos 32 GB

Haberleşmenin gittikçe gelişmesi ve önemli bir yere sahip olmasıyla dünya üzerinde 4.5G kullanımı artış göstermektedir. 4.5G teknolojisi telefon üzerinden haberleşme sisteminin geliştirilmesi amacıyla kullanılan bir şebeke sistemidir. 4.nesil şebeke sistemine sahip Xiaomi Redmi 9A 32 GB akıllı telefon ile mobil internet hızını yükseltebilir ve daha yüksek kapasitelerde bağlantılar sağlayabilir, her yerden internete bağlanabilir ve hızlı bir şekilde haberleşme sağlayabilirsiniz. Xiaomi Redmi 9A duos 32 GB HD+ çözünürlük standardına sahip bir modeldir. Yüksek çözünürlükte film ve video izlemek için tercih edebileceğiniz ürün ayrıca görüntülü görüşmelerinizin çözünürlüğü yükseltmeye yardımcı olur. HD+ görüşmeler sesli ve görüntülü görüşmede model özelliği olan 4.5G ile birleşerek hızlı ve yüksek çözünürlüklü görüşmeler yapmanızı sağlar. Hem ses hem de görüntü kalitesini destekleyerek üründe ek özellikler ortaya koyar. CPU frekansı 2 GHz, Micro USB bağlantı tipine sahip ürün modeli 2.0 USB versiyonuna sahiptir. Ekran boyutu 6.53’’, ekran/gövde oranı %81.1 boyu 164.9 mm ve kalınlığı 9.mm olan ürün son model bir tasarıma sahiptir. Ürünün ağırlığı 196 gram ve ekran tipi IPS LCD’dir. Android işletim sistemine sahip model içerisine pek çok mobil uygulama kullanılabilir. 8 CPU çekirdeğine sahip ürün modeli, 60 Fps arka kamera video FPS değerine sahiptir.5.0 Bluetooth sürümüne sahip olan Xiaomi Redmi 9A 32 GB özellikleri ile kullanıcılara pek çok özellik sunmaktadır.

Titiz bir şekilde hazırlanan ürün film veya video izlerken durdurarak yakından inceleyebilme olanağı tanımaktadır. Çeşitli yakınlaştırma hareketleriyle ürünle film izleyebilir veya oyun oynayabilirsiniz. Yüz algılama sistemi sayesinde telefonunuzu güvenle açabilir ve dosyalarınıza sadece kendiniz erişim sağlayabilirsiniz.Ürün sayfamızda Xiaomi Redmi 9A 32 GB yorumlar bulunmakta ve kullanıcılar ürünü kullandıktan sonra çeşitli fikirlerde bulunmaktadır. Ürün yorumları almak istediğiniz telefonlar hakkında size fikir vererek tercihinizi yardımcı olur. Selfie çekimlerini kolaylaştırmak ve çekim sırasında yakın modlarla görüntülerinizi desteklemek amacıyla kamera ayarlarını yapabilirsiniz. Yapay zeka destekli ürün, flaş özelliğiyle gece ve gündüz daha kaliteli fotoğraf çekebilmenize yardımcı olur.
 

 

Pil Gücü ve Hafızası Yüksek Xiaomi Redmi 9A Duos 32 GB Özellikleri

Xiaomi Redmi 9A 32GB mavi cep telefonu rengi ve tasarımıyla kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Ürün çift hatlı olduğu için iki hattı birden aynı anda takarak kullanabilirsiniz. Yüz tanıma özelliğine sahip ürünü güvenle kullanabilir ve görüntülü konuşmalar yapabilirsiniz. Video kayıt çözünürlüğü 1080 p olan ürün modeli ile Full HD videolar çekebilir, yüksek çözünürlükte kayıtlar seyredebilirsiniz. 5000 batarya gücüne sahip telefon ile şarj sürenizi azaltarak daha uzun süre telefon kullanabilirsiniz. MAh değeri yüksek olan ürün modeli, uzun süre telefonla işi olanlar için pratik kullanımlar sağlamaktadır. Temel teknik donanımları ile kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Micro USB’ye sahip ürün modeli, telefonu farklı cihazlara bağlamayı sağlar. Telefona takılarak içerisinde bulunan veriler bilgisayar ortamına aktarılabilir. Az yer kaplayan Micro USB telefonunuzu bilgisayar üzerinden de şarj etme imkanı sağlamaktadır. Priz bulamadığınız zamanlar bilgisayar üzerinden şarj edebilir ve telefonunuzu devamlı olarak kullanabilirsiniz. ARM Cortex-A53 işlemciye sahip olan model, 2GHz saat hızında çalışmaktadır. Octa-Core 2.0 GHz ARM Cortex-A53 işlemcili telefonun hız ve performansı yükseltilerek yapılmak istenen işlemlerin en kısa sürede gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Çeşitli oyun ve programları destekleyen ürün, desteklediği uygulamaları en hızlı şekilde çalıştıracak işletim sistemine sahiptir. Ürün Xiaomi serisi içerisinde yerini alarak tasarımıyla ön plana çıkmaktadır.

Xiaomi redmi 9a kullanıcı yorumları ise ürünün donanım ve sistemsel özelliklerinden bahsetmektedir. Donanımının güçlendirildiği Redmi 9A kullanıcıların beklenti ve istekleri gözetilerek tasarlanmaktadır. Akıllı telefonların en, boy, çözünürlük, RAM gibi çeşitli teknik özelliklerine bağlı olarak fiyatlarında farklılık görülmektedir. Ürün fiyatı teknik özellikleriyle karşılaştırıldığında özelliklerini karşılamaktadır. Kullanıcı deneyimlerini okuyarak ürün hakkında fikir alabilir ve bu süreçte ürünle ilgili daha net bilgilere erişebilirsiniz. Xiaomi Redmi 9A 32 GB Fiyat farklılıkları dahili hafıza ve ürün teknik özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Her bütçeye hitap eden cihaz, kullanıcıların akıllı telefondan beklentileri göz önüne alarak tasarlanmaktadır. Hemen siz de ürün sayfamızı inceleyerek cihazı satın alabilir ve günlük pek çok aktivitenizi cihaz üzerinden yönetebilirsiniz.